Můj druhý blog (o Shinedown) → HERE
Můj třetí blog o (The Exies )→ HERE

Comeback

Rozcestník - Herci

12. února 2012 v 12:03 | CarolineWright

x Tomáš Pacovský/ Tomáš Matonoha

x František "Ozzák" Pacovský/Martin Dejdar

x Marcelka Divićová/Dana Batulková

x Iva Pacovská/Kristýna Leichtová

x Lexa, Alexandr Bůček/Matouš Ruml

x Saša, Alexandra Bůčková/Marie Doležalová

x Simona Bůčková/Simona Babčáková


Comeback - obecně

12. února 2012 v 11:54 | CarolineWright
Comeback je český komediální seriál, takzvaný sitcom (situační komedie), z produkce televize Nova. První epizoda s názvem Křeslo byla premiérově vysílána 4. září 2008.

Seriál vypráví příběh bývalé disko hvězdy Tomáše Pacovského, přezdívaného Tomi Paci. Nyní vlastní obchod s hudebními nosiči a spolu se svým bratrem Ozzákem, metalovým nadšencem (který tráví většínu času v hospodě U Jezevce), vychovává dceru Ivu. Své problémy často řeší v Hospodě u Jezevce, jejíž majitelka, které právě utekl manžel i se vším nábytkem, je sousedka Pacovských. Její dvě děti, dvojčata Saša a Lexa, jsou pravděpodobně u Pacovských více než doma. Saša je nejlepší kamarádkou Ivy. Právě prochází krizí, protože si myslí, že je pro každého neviditelná, o čemž se často přesvědčuje. Lexa je hudební nadšenec, který našel vzor v Ozzákovi. Navíc je zamilovaný do Ivy. V neposlední řadě je tu Marcelka, fanynka Tomiho Paciho, která zachrání jeho obchod před vymahači, a poté zde začne pracovat jako prodavačka.

V divácké anketě ANNO 2008 o nejoblíbenější pořad TV Nova získal Comeback třetí místo, představitel Ozzáka Martin Dejdar byl zvolen "Mužem roku". V roce 2009 Comeback své umístění zopakoval, Martin Dejdar se umístil na třetím místě.

Celkově má seriál 51 dílů. Poslední 51. byl odvysílán v roce 2010. TV Nova se rozhodla v natáčení nepokračovat, údajně z důvodů nárokování větší mzdy od herců. Vloni prý licenci na vysílání Comebacku koupila Bulharská televize.

 
 

Reklama