Můj druhý blog (o Shinedown) → HERE
Můj třetí blog o (The Exies )→ HERE

My Chemical Romance

I'm sexy and I know it by Fran Iero :D

6. května 2012 v 12:30 | CarolineWright

Okay :D

22. dubna 2012 v 11:28 | CarolineWright

Gerard se zbavil rudé! :)

29. října 2011 v 11:56 | CarolineWright
Gerardovy rudé vlasy jsou minulostí! Gee se vrátil z5 k černé. I když to červený rozlítaný háro mu slušelo víc :))

WTF?!

17. června 2011 v 15:17 | CarolineWright
Písnička pěkná, otázka jasná. WTF?! :D


Jak se hodíte k Geemu Wayovi? :)

6. června 2011 v 18:51 | CarolineWright
Na stránkách http://www.celebmatch.com/birthdayform_25098_Gerard_Way.php si můžete udělat testík a zjistit, jak se hodíte k Gerardu Wayovi :) Tohle jsou moje výsledky ↓


physical7%
emotional97%
intellectual24%
total43%

Zdroj: ZufíQ :)

MCR - Propaganda?

11. května 2011 v 17:27 | CarolineWright
My Chemical Romance byli kritizováni politickým komentátorem Glennem Beckem, který veřejně označil jejich singl ´Sing´ za "Propagandu". Beck, který vysílá pět dní v týdnu svou kritickou show na Fox News, hovořil v pátek 29. dubna o singlu "Sing" vzhledem k jeho adaptaci seriálem Glee.
Stejně jako kritizoval seriál Glee, kritizuje i samotný singl "Sing" především při rozboru jeho textu, jehož smysl mu připadne jako "propagandistický" v rámci zjednodušeného hesla "přidej se k nám". Vyzval také rodiče, aby pořád bděli a udržovali jejich děti v dostatečné vzdálenosti od písní jako je "Sing". My Chemical Romance, následně reagovali na Beckova prohlášení, zpěvák Gerard Way napsal na oficiálních stránkách:
"Myslím, že pan Glenn Beck tu propagandu v textu těžce hledal, protože sám netuším, co by za ní mohlo být považováno. Nevím z čeho mám být teď více naštvaný - jestli z toho, že je naše kultura tak sterilizovaná, nebo ze skutečnosti, že to bylo v kabelovce a viděl to každý."

Glen Beck v jeho pořadu na Foxu.

Nevim jak vy, ale tohle je už trochu halda na mě :)

MCR na Rock For People!

20. dubna 2011 v 16:03 | CarolineWright
Festival Rock for People dnes potvrdil další velké jméno, o kterém už se pár týdnů šušká na internetu. Po čtyřech letech se do Česka vrátí My Chemical Romance - tentokrát se svou deskou Danger Days: The True Lives of the Fabulous Killjoys. My Chemical Romance se u nás mohou pochlubit širokou základnou příznivců. Naposledy se v Česku představili v červnu 2007 a předskokany jim tehdy dělali kanadští Billy Talent.

Zdroj: t-music.cz

#SingITfor Japan - MCR

16. dubna 2011 v 12:34 | CarolineWright
Verze Sing pro Japonsko už je hotová. Je to nádhera...

Happy B-Day to Gerard Way! :)

9. dubna 2011 v 12:31 | CarolineWright
Dneska slaví 34. narozeniny Gerard Way z MCR! Tak všechno nejlepší a hodně inspirace do dalších let ;)

MCR pro oběti zemětřesení

28. března 2011 v 17:54 | CarolineWright
Jako mnoho jiných skupin se i MCR rozhodli pomoci lidem postiženým zemětřesením v Japonsku. Přesto, že videoklip k písni Planetary GO! vypustili do světa tenhle víkend, chystají se speciální verzi písničky Sing pro postižené Tsunami a zemětřeseními v Japonsku. Do 30.března máte na www.mychemicalromance.com možnost poslat Japonsku nějaký svůj příspěvek. Fotku, video nebo kresbu. Všechny peníze získané z písně poputují na konto Červeného Kříže Japonska.


MCR - Biografie

28. března 2011 v 17:12 | CarolineWright
Gerard Way - zpěv
Mikey Way - basskytara
Ray Toro - 1.kytara, zadní vokály
Frank Iero - 2.kytara, zadní vokály (od r.2002)
(Michael Pedicone - bicí)

My Chemical Romance (zkráceně MCR nebo My Chem) je čtyřčlenná americká poppunkrocková z New Yearsey, která vznikla v roce 2001 z důvodu teroristického útoku na "dvojčata" v New Yotu, jichž se stal očitým svědkem. Rozhodl se,že se bude vyjadřovat hudbou. Krátce na to požádali Raye Tora, aby hrál na kytaru, protože Gerard to sám tehdy neuměl spojit se zpěvem. Po turné v japonsku od nich odešel bubeník Matt Pelissier, ktereého nahradil Bob Bryar.Krátce po vzniku skupina podepsala smlouvu s vydavatelstvím Eyeball Records a v roce 2002 jim vyšlo první debutové album I Brought My Bullets, You Brought Me Your Love. Slavní se staly také svým předskakováním před těmi nejslavějšími kapelami npř. Green Day. První písničky Bring More Knives a Cubesless nahráli na půdě Matta Pelissiera. Mladší bratr Gerarda Mikey si demo oblíbil natolik, že se rozhodl přidat ke skupině až odejde z vysoké školy. U Eyeball records hráli MCR s Pencey Prep kde potkali Franka, zpěváka a kytaristu Pencey Prep. Poté,co se Pencey Prep rozpadli (v roce 2001-2002) se Frank přidal k My Chem. Nyní skupinu tvoří Gerard Way, Mikey Way, Frank Iero a Ray Toro. Po odchodu bubeníka Boba Bryera v roce 2010 ho prozatím nahradil kamarád Michael Pedcone.
MCRbyli na mnoho turné, koncertovali bez přestání několik let a jejich koncerty byly většinou vyprodané.Vystupovali s mnoha známými kapelami jako Fall Out Boy, The Used, Thursday, Green Day a další.

Upravila a doplnila: Caroline Wright #

Diskografie

25. března 2011 v 17:35 | CarolineWright


 
 

Reklama