Můj druhý blog (o Shinedown) → HERE
Můj třetí blog o (The Exies )→ HERE

Panic! At The Disco

Frontman Panic! je zraněný!

6. června 2011 v 19:26 | CarolineWright
Frontman Pniců Brandon Urie si na koncertu tento výkent zlomil kotník. Na fanouškovském videu je vidět, jak si Brandon sundává ponožku a na noze má obrovské boule. I přesto zpěvák dokončil vystoupení s ledem na noze.
To je fajn, že i tak to dokončil :)


Ale jedem dál :)

Panic! At The Disco - Diskografie

4. dubna 2011 v 16:23 | CarolineWrightPanic! At The Disco - Biografie

4. dubna 2011 v 16:08 | CarolineWright


Brendon Urie - zpěv, kytara, piáno
Spencer Smith - bicí

Panic! At The Disco je (momentálně) dvoučlenná alternrocková skupina z USA, LA. V roce 2005 ji založili kamarádi z dětství - kytarista Ryan Ross a bubeník Spencer Smith.
Ve třinácti hráli hlavně předělávky skupiny Blink182. Nakonec se ke skupině přidali ještě basák Brent Wilson a zpěvák a kytarista zároveň Brendon Unie. Název kapely byl později ustálen na "Panic! At the disco", který vycházel z písničky "Panic" od skupiny Name Taken. Skupina často prohlašuje, že jejich jméno pochází z písně "Panic" od skupiny The Smiths, ale bylo odhaleno, že jejich tvorba byla inspirovaná především Name Taken a uvádět The Smiths jako původce názvu bylo pouze jednodušší na vysvětlování těm, kteří o Name Taken neměli tušení. Jednou slyšela jejich hudbu kapela Fall Out Boy a basák Pete Wentz se díky tomu vydal do Las Vegas osobně a po shlédnutí jejich garážového vystoupení s nimi podepsal smlouvu ( Je neuvěřitelné, jak jsou si ty kapely zvukově podobné!). 17.června 2006 od skupiny oficiálně odešel basák Brent Wilson. Žádný konkrétní důvod není znám, ačkoli později se mluvilo o tom, že zbytek skupiny jej vyhodil. Ještě téhož měsíce angažovala skupina nového člena stal se jím basák a vokalista Jon Walker.Později se roznesla zpráva, že mezi členy Panic a jejím bývalým členem Wilsonem panují velké slovní rozepře. Wilson poskytl rozhovor a řekl, že jeho odchod byl přáním celé skupiny, a že přišel náhle bez jakéhokoli varování. Skupina později kontrovala tím, že Wilson se nikterak nepodílel na produkci alba a nenapsal jedinou basovou část. Za tento výrok Wilson vyhrožoval soudem, ale nakonec k tomu nedošlo. V červenci roku 2009 odešli dva členové Jon Wolker a Ryan Ross. Ryan Ross svůj odchod odůvodnil tím že si nerozumnměli v otázce hudebního stylu. Panici získali také mnoho hudebních ocenění.
 
 

Reklama