Můj druhý blog (o Shinedown) → HERE
Můj třetí blog o (The Exies )→ HERE

Rockový časáky

Rock&Pop 5/12

5. května 2012 v 15:41 | CarolineWright
Květnovej Rock&Pop mě překvapil a potěšil, plakátem Slashe i když jsem to čekala :) Mám na něj připravený místo už dlouho. O to víc mě nastralo, když sem zjistila, že ho tu nikde nemaj. Jestli to někde neseženu tak fakt už....

Rock&Pop 11/11

30. října 2011 v 12:09 | CarolineWright
Listopadové číslo vypadá dobře už jen podle obalu :) Můžeme se těšit na články o Supportech a Metallice (pořád píšu dvě t a jedno l....D) ale na co těšim já je článek o hippies :)) Takže peace a čau ;)

Nevermind

7. září 2011 v 17:10 | CarolineWright
Od vydání alba, "které změnilo rockovou historii" - Nevermind od Nirvany - uplynulo 20 let. Časopis NME vydává při té příležitosti speciál ve kterém mluví třeba Arctic Monkeys nebo MCR o tom, jak to ovlivnilo jejich tvorbu. Výjde pouze 200 ks. Možná si to můžete objednat tady, ale nejsem si jistá, jestli to posílaj i do ČR. Stojí 7.49 euro.


A jako malý bonus, chlapec z obalu alba dnes :) -docela ujde holky ne? :)

Rock&Pop 8/11

19. srpna 2011 v 12:29 | CarolineWright
Podtitulem srpnového Rock&Popu sou Red Hot Chilli Peppers. Jedna z mých nejoblíbenějších kapel :) Dále se můžeme dočíst o smrti Amy Winehouse, o koncertu The Offspring, nebo rozhovoru z The Hives :) Navíc Red Hoti jako plakát. Odpoledne pro něj letim ;)

Rock&Pop 5/11

1. května 2011 v 15:20 | CarolineWright

Queens Of The Stone Age a AC/DC budou opět koncertovat v ČR! Rozhovor z John Lydon ze Sex Pistols a recenze na nejnovější CD kde nechybí ani Guano Apes nebo třeba Foo Fighters, to všechno najdete v novém čísle Rock&Popu ;)

Rock&Pop 4/11

10. dubna 2011 v 14:00 | CarolineWright


Na netu sem listovala březnovym vydánim Rock&Popu a je to fakt našlapaný! Asi si zase dám nějakou tu stovku stranou a místo roztahováků si koupim časopis :) Plno kapel hlásí návraty, CD a koncety - Blink182,... ale hlavně Guano Apes! ;) Dál sou tam plakáty Rise Against a Foo Fighters! Hned v pondělí letim do trafiky ;)

Uááááá! Guano Apes ♥♥♥ :DD
 
 

Reklama