Můj druhý blog (o Shinedown) → HERE
Můj třetí blog o (The Exies )→ HERE

Roztahováky

Jak roztahovat

24. března 2011 v 16:26 | CarolineWright
Tady máte pár typů jak roztahovat:

1.Připravte se mast Framikoin (seženete v lékárně na předpis za cca 50Kč) nebo antibakteriální mýdlo(drogerie, lékárny, cca 20 Kč). Rotahovák bude lépe klouzat a rána se bude lépe hojit.

2. Pokud máte citlivé uši (například vám vadí neúšnice z jiného materiálu nežli zlato, postupujte opatrně. Je třeba se připravit na to, že rána bude krvácet někdy i hnisat.

3.Počítejte s tím, že to nějakou chvíli potrvá a že z normální dírky neuděláte 15 mm širokou během týdne. Sežeňte si rozathováky ve velikostech s maximální odchylkou 1mm. Teprve až roztahovák protáhne dírkou na první pokus bezbolestně až do konce, zvolte větší velikost.

4. Pokud neseženete počáteční roztahovák menší než 1mm a nevejde se vám do ucha, stačí, když si dáte na pár dní do ucha kancelářskou sponku.

5. Pokud ucítíte v uchu během roztahování velký tlak, roztahovák povolte nebo vyndejte. Při velkém tlaku se můžu stát, že praskne lalůček a to asi pekelně bolí, takže pozor :)

6. Stejně jako se ušní dírka roztahuje tak i srůstá, nesmí být větší než 15 mm to pak nezaroste uplně.

7. S roztahovákem by se nemělo spát ani koupat. Lehce se totiž zlomí.

Roztahováky obecně :)

27. února 2011 v 17:44 | Caroline Wright
Roztahováky jsou takové ty zvláštní předměty na rozatahování ušních dírek :) Existuje hafo variant, od kytiček, přes smajlíky,hadíky trojúhelníky a klasické šneky. Nebo jiné výmysly :) Do skupiny roztahováků patří i plugy a falešné roztahováky. Plugy jsou tlusté válečky, které se dávají do již roztažených ušních dírek. Falešné roztyhováky vypadají
jako klasické, ale fungují na principu naušnic.Roztahovák se otevře(v půlce, kde je klasická tyčka jako na naušnicích. Běžnější ale bývají pravé roztahováky, protože po nich vám zůstane "ta velká díra" ;) Já osobně roztahuju kvůli roztahováku, ne kvůli díře. Chtěla jsem skončit na 5mm, ale táhne mě to dál :) Je to holt závislot :D


Moje roztahováky x) :
1mm 2mm 3mm 4mm


Došly roztahováky a chceš jít dál? Dej dva najedenou! :)
Odkud je mám? → www.roztahovaky.pridejse.cz :)
 
 

Reklama