Můj druhý blog (o Shinedown) → HERE
Můj třetí blog o (The Exies )→ HERE

Simpsonovi

Simpsonovi 3x jinak :)

6. ledna 2012 v 18:36 | CarolineWright

Simpsonovi - Hl. postavy

1. ledna 2012 v 16:37 | CarolineWright
Marjorie Simpson

Věk: 34 let
Povolání: v domácnosti
Rodina: manžel Homer, děti Lisa, Maggie a Bart, otec Clancy a matka Jacqueline Bouvierovi, sestry Petty a Selma
Originální dabing: Julie Kavner
Český dabing: Jiří Lábus

Její práce je její rodina. Během sérií několikrát zkoušela najít si povolání, avška vždy zjistila, že nejvíce potřeba je doma. Její rodné jméno je Bouvierová. Má dvě sestry (dvojčata) Petty a Selmu, Homerovy švagrové, které ho nenávidějí tak jako on je. Je velmi chytrá a v každé situaci si ví rady. Jako malá měla podobné sny jako Líza. Chtěla se dostat na vysokou, ale hlavně chtěla být malířkou. Na střední škole všask potkala Homera a to byl (jak už se objevilo v mnoha sériích) konec jejích snů. Jejím poznávacím znamením jsou vysoké modré vlasy odstínu 36.
V roce 2009 nafotila sérii fotek pro časopis Playboy.Homer Jay Simpson

Věk: 36 let
Povolání: bezpečnostní technik v jaderné elektrárnéě
Rodina: matka Mona (zemřela v 19. sérii), otec Abraham, bratr Herb, manželka Marge, děti Líza, Bart a Maggie
Originální dabing: Dan Castellaneta
Český dabing: Vlastimil Bedrna (1.-12. série), Vlastimil Zavřel (od 13. série)

Bezpečnostní technik ve Springfieldské jaderné elektrárně patřící Montymu Burnsovi, ze sektoru 7G. Několikrát byl odtud vyhozel, ale pak si vyprosil návrat zpět. Homer miluje svou manželku i děti (i když to tak někdy nevypadá :)) a udělal by pro ně cokoliv. Homer nijak neoplývá inteligencí a maturitu si dodělává až v dalších sériích. Když potřeboval koupit dům pro jeho rozrůstající se todinu, pujčil si od otce peníze a slíbil, že ho tam nechá bydlet. Po týdnu ho dal Homer do domova důchodců. Homer nesnáší Marginy švagrové. Nejvíce času tráví doma u televize nebo sezením u Vočka s kamrády Lennym, Carlem a Barneym a pitím piva Duff. I Homer stejně jako Marge vystřídal celou řadu povolání. Často škrtí Bárta se slovy "Your little.." ("Ty jeden mrňavej!"). Mezi jeho nejčastěší hláška patří "D'oh" - což se dá volně přeložit jako kruci nebo ou. Tato jeho hláška byla zařazena jako plnohodnotné slovo do Oxfordského slovníku.
Homer si pečlivě hýčká své tři vlasy a ze všeho nejraději nosí své modré kalhoty (blue pants).
Jeho nejoblíbenější cukrovinkou je americký koblih - donut.Bartolomew Jojo Simpson

Věk: 10 let
Povolání: žák Springfield Elementary School
Rodina: matka Marge a otec Homer, sestry Liza a Maggie
Originální dabing: Nancy Cartwright
Český dabing: Martin Dejdar

Nezvedený výrostek, jedinný syn Homera a Marge. Ve škole prochází se čtyřkami a svou budoucnost si maluje růžově, pokaždé jinak. Například jako řidič buldozeru. Svými žertíky spolu se svým nejlepším kamrádem Milhausem dohání ředitel Skinnera i jeho rodiče k šílenství. Jeho nezbytnostmi jsou prak a skateboard. Na začátku každé epizody píše na tabuli své trestíky. (npř. Hannah není hlavním městem amerického státu Montana) Svému otci říká nejčastěji Homere, což bylo také jeho první slovo. Často se škádlí se svojí sestrou, ale i přesta jí má moc rád. jednou zachránil svého oblíbeného hrdinu šášu Krustyho z vězení, kam ho lstí dostal jeho dřívější spolupracovní Levák Bob (Sideshow Bob). Tak dostal Boba do vězení a ten se ho od té doby pokoušel už několikrát zabít. Bart zásadně dělá opak toho, co se mu řekne a jeho nejoblíbenějším animákem je Itchy&Scratchy.Lisabela Marie Simpsonová

Věk: 8 let
Povolání: pilná studentka
Rodina: matka Marge a otec Homer, bratr Bart sestra Maggie
Originální dabing: Yeardley Smith
Český dabing: Helena Štáchová

Velice inteligentní žákyně Springfield Elementary School. Jejím největším snem je dostat se na Harwaerd nebo Yale, ale bojí se, aby měli její rodiče na stipedndium. Žádné učivo jí nedělá problémy. Její největší vášní je hra na saxofon. Líza miluje jazz a blues. Moc ráda by měla doma poníka, ale rodiče si to nemůžou dovolit.
Líza je zapřísáhlou vegetariánkou, ochránkyní zvířat a její náboženské vyznání je buddhismus. Líza si vyzkoušela mnoho koníčků jako jsou třeba gymnastika, step, balet, hokej atd. Když zjistila, jaká byla její mamka za mlada, chtěla jít v jejích stopách a udělat to, co její matka nedokázala, ptotože se na střední škole potkala s Homerem a tím skončila její kariéra, což jí má Líza za zlé. Jejím oblíbeným televizním pořadem je stejně jako pro Barta Show Šášy Krustyho.Margaret Simpsonová

Věk: 1 rok
Povolání: batole
Rodina: matka Marge, otec Homer, sestra Líza a bratr Bart
Originální dabing: různí lidé
Český dabing: Helena Štáchová a Jiří Lábus

Záhadná, ale velmi inteligentní nejmladší členka rodiny Simpsonových. Dřív tomu bylo tak, že jí autoři seriálu nikdy nepustili ke slovu. I v budoucnosti, když měla něco říct, vždycky jí náhodou zastavili. V novějších dílech ji ale promluvit nechali. Umí zacházet se střelnými zbraněmi a její úhlavní nepřítel je to dítě s hustým černým obočím.Sněhulka II.

Lízina kočka je v poředí pátá, neboť všechny kočky, které Líza měla buď přejelo auto nebo podobně. Sněhurka v pořadí pátá dostala číslovku II., protože je podobné druhé koččce. Vetšunu dnes prospí.


Spasitel

Bartův pes. Simpsonovi ho získali hned první díl, kdy Homer nedostal v práci peníze navíc a tak se vydal na chrtí dostihy něco vyhrát. Vsadil na Spasitele i když mu Barney říkal, kdo je favoritem. Jeho majitel psa vykopl a Simpsonovi se ho ujali.

Simpsonovi

29. prosince 2011 v 13:28 | CarolineWright
Simpsonovi je americký animovaný seriál vytvořený režisérem Mattem Groeningem pro televizi FOX. Simpsonovi jsou nejdéle vysílaným animovaným seriálem v historii americké televize, k datu 25. března 2011 má 23 sérií a 515 epizod. Poprvé se Simpsonovi na televizních obrazovkách objevili 19. dubna roku 1987 jako dvouminutový skeč v Show Tracey Ullmanové, kterou tehdy vysílala americká televizní stanice Fox.
17. prosince 1989 vznikl první díl dvacetiminutových epizod s názvem Vánoce u Simpsonových (angl. Simpsons Roasting on an Open Fire), seriál měl obrovský úspěch a tak byl přesunut do hlavního vysílacího času.
Základní koncept Simpsonů vymyslel jejich tvůrce Matt Groening během patnácti minut, kdy seděl v čekárně u producenta Jamese L. Brookse, kterému měl dát námět na animovaný seriál. Groening původně uvažoval, aby byl seriál podle jeho komiksových stripů Life in Hell, pak ho napadl námět na Simpsonovy, jako na nefunkční rodinu. V té chvíli neměl u sebe jinou než žlutou pastelku a tak vznikli "žlutí" Simpsonovi :)

Matt Groening - kreslený v Simpsonovském světě

Základní rodinu Simpsonových tvoří rodiče Homer Simpson a Marge Simpsonová, děti Bart, Líza a Maggie, pes Spasitel a kočka Sněhulka II. Další příbuzenstvo jsou sestry Marge Patty a Selma Bouvierovy, Homerův otec Abe, Homerova matka Mona Simpsonová, která je na útěku před zákonem a později v 19. sérii zemře a jeho nevlastní bratr Herbert Powell


Místa, ve kterých se seriál odehrává jsou různorodá, nejčastěji se děj odehrává ve fiktivním městě Springfield. Název Springfield zvolil Groening prý proto, že je to jedno z nejčastějších jmen měst a osad v USA.

Springfielďané - známí i neznámí :)

V ČR měli Simpsonovi premiéru v roce 1992 a to na České televizi.

Homerův výkřik D'oh (sakra, ou, kruci,...) byl v roce 2001 zařazen jako plnohodnotné slovo do Oxfordského slovníku.

Simpsonovi mají vlastní hvězdu na chodníku slávy v LA.

22 od první epizody The Simpsons!

18. prosince 2011 v 15:20 | CarolineWright
Včera tomu bylo právě 22 let, co se na amerických obrazovkách oběvil první díl Simpsonových - První vánoce u Simpsonů! Dříve se seriál oběvoval v krátkých shotech v show Tracy Ullmannové, později se dočkal vlastního vysílacího času. Vše nejlepší. A ty poslední dvě série, které mají být poslední, udělejte nejlépe jak to jde! ;)

:D

6. září 2011 v 17:55 | CarolineWright
Jak je možný že sem si nikdy nevšimla tý podobnosti, přitom na ten seriál civim každej den už tak pět let :D

Vote 4 Nedna!

29. května 2011 v 14:41 | CarolineWright
Sem fanatika a proto už mám dokoukanou celou 22 sérii Simpsonů. :D Na poslední 22. díl připravili tvůrci překvapení. Je o tom, že Bártova učitelka Krabappelová se na školní slavnosti neudrží a vlepí Bártovi dvě facky. Za to je posláná na takovou jakoby odvykačku pro učitele. Bart se jí rozhodne pomoc chodit na procházky, protože ze společenství by se za chvíli zbláznila. Ale žebřík se ulomá a Edna padne přímo do rukou Nedovi. Za nějaký čas Ednu pustí a začne s Nedem naplno chodit. Protože je ale ned křesťan vadí mu, kolik před ním už měla mužů a jak o ní mluví. Na konci dílu se nemůže rozhodnou jestli s ní zůstat nebo ne. Na www.thesimpsons.com/nedna můžete hlasovat pro to, jestli mají zůstat spolu nebo ne. Na odpověď se můžeme těšit v prvním díle 23. série :) Já voila pro. Ned si to po smrti svojí ženy zaslouží a byla by fajn nějaká změna :)

Carole King - Jazzman

6. května 2011 v 16:26 | CarolineWright
Písnička z The Simpsons :) Miluju jazz ♥ :)

GD Homer :)

2. května 2011 v 18:01 | CarolineWright

:D

Homer - perník :D

22. dubna 2011 v 11:02 | CarolineWright
Originál :D

Homer - The Scream

9. dubna 2011 v 15:35 | CarolineWright:)

The Simpsons na chodníku slávy!

9. dubna 2011 v 15:27 | CarolineWright
Až teď jsem zjistila že simpsonovi mají hvězdu na chodníku slávy v Hollywoodu, CA! A to jsou tam už od 14.2.2000 :DAle to není to jediné, co se Simpsonům Matta Groeninga podařilo získat:

největší televizní show 1990
2001's 100 Nejlepších dětských pořadů
2005 100 nejlepších kreslených snímků
Homer Simpson - 1.místo 2001's 100 největších televizních postav a 19.místo- 50 nejlepších tv ikon
8. místo - nejlepší Tv Shows všech dob


...a spousta dalších :)

Simpsonovi - série+díly

9. dubna 2011 v 15:10 | CarolineWright
Všechny díly Simpsonových, který byly nadabovaný do češtiny :) Červený sou ty nejlepší :)

1. Série

01x01 Vánoce u Simpsonových
01x02 Kouzelník z Evergreen Terace
01x03 Homerova odysea
01x04 Taková nenormální rodinka
01x05 Bart generálem aneb kdopak by se Nelsona bál
01x06 Smutná Líza
01x07 Volání prírody
01x08 Mluvící hlava
01x09 Ve víru vásn?
01x10 Sveták Homer
01x11 Kyselé hrozny sladké Francie
01x12 Je Sása vinen?
01x13 Hezkej večer


2. Série

02x01 Bart propadá
02x02 Homerova dobrá víla
02x03 Zvlast strasidelni Simpsonovi
02x04 Kdo s koho
02x05 Homer maskotem
02x06 Golfová společnost
02x07 Bart kazisvět
02x08 Dábelský Bart
02x09 Za vsechno muze televize
02x10 Bartova srážka s autem
02x11 Není ryba jako ryba
02x12 Takoví jsme byli
02x13 Homer a desatero aneb kazdý krade, jak dovede
02x14 Láska klící i v reditelne
02x15 Ach, rodný bratre, kde te mám?
02x16 Spasitel trapitel
02x17 Dedovo dedictví
02x18 Síla talentu
02x19 Lízin let do nebe
02x20 Válka Simpsonových
02x21 Drobné kiksy nad komiksy
02x22 Krevní msta


3.Série

03x01 Sílený Homer
03x02 Líza na stopě zlořádu
03x03 Zkáza domu Flandersů
03x04 Bárt vrahem
03x05 Homerova definice
03x06 Jaký otec, takový klaun
03x07 Specialni carodejnicky dil II.
03x08 Cena lásky
03x09 Hromská sobota
03x10 U ohnivého ocka
03x11 Jak Burns prodával elektrárnu
03x12 Jak jsem si bral Marge
03x13 Rádio Bart
03x14 Líza sázkařem
03x15 Homer sám doma
03x16 Bart milencem
03x17 Homer na pálce
03x19 Spasitel zabijákem
03x20 Ctený pan Homer
03x21 Cerný vdovec
03x22 Otto v akci
03x23 Milhousuv romanek


4.Série

04x01 Vzhůru na prázdniny
04x02 Tramvaj do stanice Marge
04x03 Homer kacírem
04x04 Homer kacírem
04x05 Líza královnou kŕásy
04x06 Bartův trest
04x07 Marge jde do zaměstnání
04x08 Bartovo první láska
04x09 Pan Pluhar
04x10 Lízino první slovo
04x11 Homerova koronární operace
04x12 Marge versus jednokolejka
04x13 Selmina volba
04x14 Velký bratr
04x15 Svateho Valentina
04x16 Homer na suchu
04x17 Homer
04x18 Nastrcena osoba
04x19 Hadobijecky den
04x20 Marge za m?ižemí
04x21 Marge za mrízemi
04x22 Sása Krasty je zrusen - Sása Krasty má padáka


5.Série

05x01 Homerovo pěvecké kvarteto
05x02 Mys hrůzy
05x03 Medvídek
05x04 Homer jde studovat
05x05 Marge na útěku
05x06 Speciální carodejnický díl 4
05x07 Bartovo vnitrní díte
05x08 Bart táborníkem
05x09 Poslední poku
05x10 Jak jsem se prestal bát
05x11 Homer strázcem zákona
05x12 Bart na vrcholu slávy
05x13 Homer a Apu
05x14 Líza proti mluvící panence
05x15 Duvernosti v základní skole
05x16 Homer miluje Flanderse
05x17 Bart dostane slona
05x18 Burnsův dědic
05x19 Skinner sladký nepřítel
05x20 Chlapec který věděl příli
05x21 Milenec lady Bouviérové
05x22 Tajemství úspě


6.Série

06x01 Bart temnoty
06x02 Lízina rivalka
06x03 Tentokrát o lásce
06x04 Návsteva Drsnolandu
06x05 Návrat Leváka Boba
06x06 Speciální carodejnický díl 5
06x07 Bartovo devce
06x08 Líza posila muzstva
06x09 Zvrhlík Homer
06x10 Dedecek vs. sexualní ochablost
06x11 Strach z létání
06x12 Homer Veliký
06x13 ...a s Maggie jsou tri
06x14 Bartova kometa
06x15 Homer klaunem
06x16 Bart vs. Austrálie
06x17 Homer versus Patty a Selma
06x18 A zrodila se hvězda
06x19 Lízina svatba
06x20 Dva tucty a jeden chrt
06x21 Konec SRPS
06x22 Kolem Springfieldu
06x23 Springfieldská spojka
06x24 Trojský citrón
06x25 Kdo postrelil pana Burnse I.


7.Série

07x01 Kdo postrelil pana Burnse II.
07x02 Radioaktivní muz
07x03 Domove, sladký domove
07x04 Bart prodává dusi
07x05 Liza vegetariankou
07x06 Specialní ?arodejický díl
07x07 Tloustik homer
07x08 Specialní 138. slavnostní díl
07x09 Poslední
07x10 138. slavnostní epizoda
07x11 Nemás se cím chlubit, Marge
07x12 Dva zlí sousedé
07x13 Homeruv tým
07x14 Výjevy z trídního boje ve Sprigfieldu
07x15 Udavac Bart
07x16 Líza borti myty
07x17 Homer ve službe
07x18 Ryba jmenem selma
07x19 Den kdy zemrelo násilí
07x20 Bart na cestě
07x21 22 krátkých filmů o Springfieldu
07x22 Zuřici dědeček.a jeho reptajici vnuk v prokleti pekelnych ryb
07x23 Mnoho Apua pro nic
07x24 Homerpalúza
07x25 Simpsonovi na prázdninách


8.Série

08x01 Speciální carodejnický díl 7
08x02 Dvojí stehování
08x03 Zurící býk Homer
08x04 - Burnsovy otcovské lapálie
08x05 - Bart po setmení
08x06 - Rozdelený Milhouse
08x07 Lízino rande s blbosti
08x08 Hurikán Ned
08x09 Homerova mystická cesta
08x10 Akta S
08x11 Vsichni zpívají a tancí
08x12 Hora sílenství
08x13 Himlhergotdonerveterkrucajselement
08x14 Predstavují se Itchy, Scratchy a Poochie
08x15 Homerfóbie
08x16 Bratr z jiného seriálu
08x17 Má sestra, má chuva
08x18 Homer versus 18. dodatek ústavy
08x19 Duvernosti v základní
08x20 Psí povzdvizení
08x21 Starec a Líza
08x22 V tebe veríme, ó Marge
08x23 Homeruv neprítel
08x24 Filmy, v nichz si Simpsonovy zahráli
08x25 Tajná válka Lisy Simpsonové

9.Série

09x01 Město New York vs. Homer Simpson
09x02 Reditel Skinner a serzant Skinner
09x03 Lízin saxofón
09x04 Speciální carodějnický díl 8
09x05 Pistolníkova rodina
09x06 Bart hvězdou
09x07 Dve paní Nahasapeemapetilonové
09x08 Líza skeptik
09x09 Marge prodává nemovitosti
09x10 Zázrak v Evergreen Terace
09x11 Vsichni zpívají a tancí
09x12 Bart svetský
09x13 Radost ze sekty
09x14 Ponorkobus
09x15 Poslední poku
09x16 Jak napálit pojistovnu
09x17 Líza z rodu Simpsonů
09x18 Hrátky s Ralphem
09x19 Homer slouzí vlasti
09x20 Trable s trilióny
09x21 Bart televizní
09x22 Kam s odpadem?
09x23 Homer horolezcem
09x24 Ztracená Líza
09x25 Rození líbaci


10.Série

10x01 Skolní vecírek
10x02 Kouzelník z Evergeen Terrace
10x03 Bart v úloze matky
10x04 Speciální carodejnický díl 9
10x05 Dojezdy pro hvezdy
10x06 Stastná doba hippies
10x07 Líza má jednicku
10x08 Homer Simpson a ledvina
10x09 Stret s mafií
10x10 At zije Flanders
10x11 Bart se nevzdává
10x12 Sportovní neděle
10x13 Homer - Maxi Obr
10x14 Mor na Amora
10x15 Marge - královna silnic
10x16 Dejte Líze pokoj
10x17 Na plnej plyn
10x18 Simpsonovské biblické príbehy
10x19 Outsider-art
10x20 Starec a more prusvihu
10x21 Za peníze si Monthy lásku nekoupí
10x22 Asociace Mensy zachraňuje Lízu
10x23 Tricet minut v Tokiu


11.Série

11x01 Cáklý Max jedna
11x02 Bartovo napravení
11x03 Hádejte, kdo kritizuje
11x04 Speciální carodejnický díl 10
11x05 Fujtajbl
11x06 Vsechna sláva, polní tráva
11x07 Osm raubířů
11x08 Marge jako rukojmí
11x09 Hracka snů
11x10 Malá velká máma
11x11 Jak Barta osvítil bůh
11x12 Panská rodina
11x13 Bart v sedle
11x14 Kdo ví, kdo ovdoví?
11x15 Nemozný misionár
11x16 Plastický Vocko
11x17 Nebárt se budoucnosti
11x18 Cas vína a bedování
11x19 Zabij krokodýla a utec
11x20 Poslední step ve Spriengfieldu
11x21 Sílená a jeste sílenejsí Marge
11x22 Cena smíchu


12.Série

12x01 Speciální čarodějnický díl 11
12x02 Príbeh dvou Springfieldu
12x03 Napravení
12x04 Líza na vetvi
12x05 Homer versus důstojnost
12x06 Muz, který vedel prílis mnoho
12x07 Podfuk za v prachy
12x08 Skinnerova zkou
12x09 Homr
12x10 Marge a mukl
12x11 Náhlá srdecní príhoda
12x12 Bratrovrazedný tenis
12x13 Den spratka
12x14 Nová pevecká kapela
12x15 Homer drzí hladovku
12x17 Simpsonovi v Africe
12x18 Trilogie omylů
12x19 Vzhůru do svatoparku
12x20 Homerem zapomenuté děti
12x21 Tulácké báchorky
12x22 Konec sikany ve Springfieldu


13.Série

13x01 Speciální carodejnický díl 12
13x02 Rodicovské pouto
13x03 Homer barmanem
13x04 Zamilovaný Burns
13x05 Telecí léta
13x06 Maloverná Líza
13x07 Rozkol v rodine
13x08 Sladkosti a zahorklá Marge
13x09 Sdrátovaná celist
13x10 Napůl neslusny návrh
13x11 Srdci neporucís
13x12 Poslední pistolník na západě
13x13 Starec a more
13x14 Príbehy z nevrácené knihy
13x15 Muze za to Líza
13x16 Homerova zelená medicínka
13x17 Na pranýri
13x18 Jsem cholerik, ale léčím se
13x19 Záletník Apu
13x20 Malá vysoko
13x21 Kreslo pro Homera
13x22 S Homerem príjde zákon


14.Série

14x01 Speciální carodejnický díl 13
14x02 Homerova rockrová brnkacka
14x03 Bart versus Líza
14x04 Veliká Marge
14x05 Zkáza domu Simpsonů
14x06 Kdo chce zabít Homera?
14x07 Uca roku
14x08 Výchova dívek v Americe
14x09 Namakaná máma
14x10 Chrám páně Simpsonův
14x11 Bart na volné noze
14x12 Speluji, jak nejrychleji dovedu
14x13 Kráska a soused
14x14 Sása mírí do Washingtonu
14x15 Reditel XXL
14x16 Vratte mi hvezdnou oblohu
14x17 Ctyrprocentní trojka
14x18 Cesta z malomesta
14x19 Starý zbabelec
14x20 Zabrzdete moji zenu
14x21 Bartova válka
14x22 Vocko pecuje o malou


15.Série

15x01 Speciální carodějnický díl 15
15x02 Návrat nezdárné matky
15x03 Predsedkyne na parádu
15x04 Obtezoval jsem anglickou královnu
15x05 Rychle a srstnatě
15x06 Krustyho zkou
15x07 Patnácté Vánoce u Simpsonů
15x08 Marge versus SDBMLG
15x09 Já, robot
15x10 Tiráda americké hospodynky
15x11 Toulky historií s Marge
15x12 Milhouse tu uz nebydlí
15x13 Chytrý a chytrejsí
15x14 Hádej, kdo príjde na veceri
15x15 Den pro závislosti
15x16 Basa tvrdí charakter
15x17 Nevěsta na úprku
15x18 Chyt, je kdyz to dokázes
15x19 Super Simpson
15x20 Takoví jsme nebyli
15x21 Neprátelé státu
15x22 Válka s molochem


16.Série

16x01 Speciální carodejnický díl 15
16x02 Ve válce sporáku je v dovoleno
16x03 Noci s neprítelem
16x04 Kamarádky na zivot a na smrt
16x05 Komiksák a chlapecek
16x06 Poslední recept
16x07 Drahé pivínko
16x08 Homerův a Nedův poslední výkop
16x09 Rostácký rap
16x10 Svatby podle Homera
16x11 Za jasného dne neuvidím svou sestru
16x12 Cínskej násup
16x13 Mobilní Homer
16x14 Vypráskaný práskac
16x15 Futu-drama
16x16 Kdo se bojí pokrývace?
16x17 Pozírac srdcí
16x18 Springfield hledá ministar
16x19 Díkybohu je den zkázy
16x20 Domov daleko od Homera
16x21 Otec, syn a host svatý


17.Série

17x01 Ohnostroj oddanosti
17x02 Devce, které spalo prílis málo
17x03 Milhouse z Písku a mlhy
17x04 Speciální čarodějnický díl 17
17x05 Návrat nezdárného syna
17x06 Homer kandiduje
17x07 Pomsta červených rajčátek
17x08 Talián Bob
17x09 Simpsonovské vánoční skazky
17x10 cí je vlastne Homer?
17x11 Vsechny cesty vedou do krimu
17x12 Pygmalion v sukni
17x13 Zdánlivě nekonečný příběh
17x14 Bart má dvě mámys
17x15 Homere Simpsone, tohle je tvoje zena
17x16 Million Dollar Abie
17x17 Salam Banhalore!
17x18 Nejmokrejsí príbeh vsech dob
17x19 Holky tezsí to maj
17x20 Myslete na Marge
17x21 Opicí proces
17x22 Manzelská poradna

18. Série

18x01 Zabar, kuchar, manzelka a její Homer
18x02 O jazzu a jiné zvířeně
18x03 Kladivo na Homera
18x04 Speciální čarodějnický díl 17
18x05 Osudy dobrého vojáka Homera
18x06 Vocko versotepcem
18x07 Umení na spejli
18x08 Partáci
18x09 Kill Gil
18x10 Akvamanzelka
18x11 Pomsta bývá nejslad
18x12 Malá velká holka
18x13 Vyrůstáme ve Springfieldu
18x14 Zpívá celá spodina
18x15 Romous a Julizna
18x16 Homerazzi
18x17 Paranka Marge
18x18 Zmylená neplatí
18x19 Horí!
18x20 Stůj, nebo můj pes vystrelí
18x21 24 minut
18x22 Jak si Kent pustil pusu na špacír


19.Série

19x01 Rád létá a ne ze ne
19x02 Homer Sevillský
19x03 Homerova odtahovka
19x04 Nechci vedet, proc ptácek v kleci zpívá
19x05 Speciální carodejnický díl XVIII
19x06 Sirotek Milhouse
19x07 Manzelé a podnikatelky
19x08 Pohreb neprítele
19x09 Vecný stín simpsnovy mysli
19x10 E Pluribus Wigum
19x11 Zlatá devadesátá
19x12 Láska po springfieldsku
19x13 Skrytá identita
19x14 Sranda na objednávku
19x15 Není koure bez tance
19x16 Táta na útěku
19x17 Kraví apokalypsa
19x18 Jedeme na Sundance
19x19 Má máma Mona
19x20 Vse o Líze


20.Série

20x01 Sexy kolácky a hlupák v nesnázích
20x02 Ztraceni s GPS
20x03 Výmena bez záruky
20x04 Speciální carodejnický díl XIX
20x05 Nebezpecné zatácky
20x06 Homer a líza ve pri
20x07 Mypody a sousedi
20x08 Burns a vcely
20x09 Histerka Lisa
20x10 Jak to vlastne bylo aneb zfalsovane volby
20x11 Jak vyzrát na test
20x12 Pujcka na opratku
20x13 gone maggie gone (cz)
20x14 Ve jmenu dedy
20x15 Nestastna svatba
20x16 Kraska pres internet
20x17 Hodny zly a zfetla
20x18 Táta to vi nejhur
20x19 Waverly Hills 9021
20x20 4 velké ženy a manikura
20x21 Cesta do homeriky


21.Série

21x01 Super Homer
21x02 Petka je pro Bárta málo
21x03 Velmi nadejná manželka
21x04 Speciální carodejnický díl
21x05 Dábel nic nenosí
21x06 Rostárny bez konzervant?
21x07 Burani a carodejky
21x08 Bratrícku, kde jsi?
21x09 Ctvrtky s Abiem
21x10 Tenkrát ve Springfieldu
21x11 Výhra za vsechny prachy
21x12 Curlingová Romance
21x13 Barva žluti
21x14 Pohlednice ze Springfieldu
21x15 Prvni meta dobyta
21x16 Nejvetsí Homer vsech dob
21x17 Kult Montgomeryho Burnse
21x18 Srdcový serif
21x19 Prcek a velryba
21x20 Panu dozorci s láskou
21x21 Dopis od Vocka
21x22 Levak od vedle
21x23 Sud me nezne


* za chyby se omlouvám :)

Simpsonovi - 22 série

4. března 2011 v 14:43 | Caroline Wright
Taky se nemůžete dočkat až bude 22. sezóna i u nás? Já taky ne! :) Ze zvědavosti sleduju díli v angličtině a máme se na co těšit. 22. série je plná nových hlášek, příběhu a je nabouchaná hvězdami! Uvidíme Lady Gagu, 3D Katy Perry, Marka Zucgeberga a další! :) Tady máte menší přehled a pár fotek z těch nejlepších dílů :)

22x01 - Elementary School Musical - Krusty vyhrál Nobelovu cenu za mír a Bart s Homerem s ním letí do Švédska cenu přebrat. Líza je naštvaná, že jí nevzali s sebou, ale mamka jí odveze na hudební tábor. Po skončení tábora Líza miluje hudbu ještě více než dřív, ale brzy zjistí, že život se hudbou není tak jednoduché jak se zdá.

22x02 - Úvěr na Lízu - Simpsonovi dostávají od dědečka peníze. Všichni je utratí, jen Líza chce investovat do nějaké začínající firmy. Zjišťuje že Nelson není jen grázl, ale podnikatel. V téhle epizodě se oběví zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg :) Je úžasný, že i Simpsni jdou s dobou ;D


22x03 - Movitý Bart - Líza se rozhodne šéfovat Bartovo baseballové družstvo, ale ne tak jak je zvykem, ale matematicky...:)


22x04 - Speciální čarodějnický díl XXI - Nikdy sem neměla čarodějnický díly ráda, ale u tohohle jsem se smála od začátku do konce. Klasický lechctivý dvojsmyslný humor Matta Groeniga :D Ať už se svět promění v jesnu velkou společenskou hru, nebo se na scéně objeví parodie na Edwarda - Edmund, je o zábavu postaráno ;D

22x05 - Lízo Simpsonová, tohle není tvůj život - Maggie chce hračku kterou lze získat jen za tankování benzínu a tak Homer dělá co může ale tu pravou nedostane. Na zpáteční cestě jedou kolem domu, kde bydlela Marge jako malá a Líza zjišťuje, že její mamka měla velké ambice a arozhodne se jít v jejích stopách...


22x06 - Kompletní Burns - Ve Springfieldu vypunkce kočičí epidemie a vakcíny jsou téměř nedostupné. Burns si je všechny ukradne pro sebe a promění se v puberťáka.


O šťavnaté "forky z gauče" není nouze! Ba naopak! Jsou ještě delší a šílenější než dřív! :)

22x07 - Jaký je ten ptáček v okně - Za bouřky se k Bartovi do pokoje dostane zraněný holub. Bart se o něj stará a znovu ho učí létat.

,,Nebojte se hoši! To není bouřka, to jen andělé hrají bowling..." :)

22x08 - Válka před vánocemi - Simpsonovi si den před Štědrým dnem vyprávějí vánoční příhody. V jedné z příhod, která je točena 3D se objeví i lidská Katy Perry :)


22x09 - Don Tlusťoch - Při potyčce s policií Homera přijmou k Mafii. V tomhle díle také zastřelí tlustýho Tonyho, ale nahradí ho jeho bratránek - hubenej Tony :)


22x10 - Mámy, na které bych raději zapoměl - Marge se znovu spřátelí se svými starými přítelkyněmi a Bart si musí hrát s jejich dětmi.


22x11 - Zapálený Vočko - Vočko a Smithers založí gay bar. Skinner se seznámí se slečnou, ale aby u něj vydržela, musí Bart chodit s její dcerou...


22x12 - Homer jako Otec - Homera chytí televizní sitcom a rozhodne se, že podle něj bude vychovávat svého syna a získá si tím jeho lásku. Bart mezitím dává tajné šifry o atomové elektrárně Číně, s očekáváním minibiku. Když ho konečně dostane, zjistí, že Homer mu ho koupil taky :)22x13 - Modrá a šedá - Marge se přebarví na šedo. Celá rodina je z proměny vedle, ale nechtějí ji urazit.,,Podívejte se na sebe! Sami ste šedivé!" ,, To je jen prach a špína..."

22x14 - Nabručený Otec - Film - Bart opět zlobí, ale jeho roštáren se chytí televize. Chce natočit film o Homerovi podle Bartových skečů. Homer si ale slávu uzurpuje pro sebe. Bart mu proto neřekne o nominaci na Oskara...

Lady GaGa a Sir Elthon John :)

Russel brand :)

Rockové hvězdy v Simpsnových

25. listopadu 2010 v 17:29 | Karca96
Taky bych jednou chtěla mít svojí postavičku v Simpsnových...♥Aerosmith
Aerosmith


Aerosmith
The Brian Jonestown Massacre
The Brian Jonesstown Massacre

Blink 182

Blink 182

Paul McCartney

Paul McCartney

Red Hot Chilli Peppers

Red Hot Chilli Peppers

Smashing Pumpkins

Smashing Pumpkins

Keith Richards, Mick Jagger, Elvis Costello, Lenny Kravitz, Brian Setzer a Tom Petty - Našli ten palec Toma Pettyho? - Vím já? Jsem snad ze ztrát a nálezů? :D

Keith Richards, Mick Jagger, Elvis Costello, Lenny Kravitz, Brian Setzer and Tom Petty

                                                                 Sonic Youth

Sonic Youth

The Who

The Who

U2

U2
U2

Coldplay

Coldplay

  A Homerova středoškolská rocková kapela Smutgasmus :D

Smutgasmus

Homer, to je borec! :D

22. listopadu 2010 v 18:39 | Karča96
Ať ho milujete, nebo nenávidíte, tenhle plešatej a obtloustlej chlapík vám prostě uvízne v paměti! :D

h
Milhouse: To je hrozný....Moji rodiče se rozvedou... Bart: Tohle je daleko horší... (otevírá dvěře do koupelny, kde je Homer) Homer: Tak co pane žaludku? Máte dost? Co si ještě - ?!
o

m
• Mmmm....Zakázaná koblížka.....
• Mmmm....Bobule.....
• Mmmm....Zelené želé.....
• Mmmm....Bible.....
• Mmmm....Dušenej Goj....
• Mmmm...Hrošík.....
• Bart v knihkupectví: Myslíte si, že ste frajer, když máte na hlavě tralaláček.... Homer doma: Mmmm... Tataráček...
e
Homer 3D :D Na konci epizody: Mmm....Erotické zboží...:D
e
Homer: Když budu obézní, mám právo na invalidní důchod... Mám do toho jít? Bart: Jasně tati! Seš velkej tlustej tlučhuba a umíš mluvit, když musíš!
r

r
Zdravíčko sousedíčku! ;)
s
Sem vložte mozek....
i
m
Marge: Pojedeme na hawai! Lisa: Do Paříže! Homer: Pojedeme na džamajku! :D
m

p
The Simpsons Fender ♥ :)
p
Moje deka :)
s
Emily The Strange :P
o
Homere ruka! :D


n

Miluju ten jeho pohled :D
 
 

Reklama