Můj druhý blog (o Shinedown) → HERE
Můj třetí blog o (The Exies )→ HERE

Tipy na knihy

Proč? 13x proto a další...

11. října 2011 v 17:43 | CarolineWright
Mám ráda knihy, co mají další díly. Aspon mám nějakou dobu co číst :))

Proč? 13x proto!
Další skvělá kniha z jedné série, která mě zaujala tím, že hlásila, že není jako průměrné romány vypráví příběh mladé studentky Hannah, která spáchala sebevraždu. Předtím ale však natočila 14 kazet. Na každé straně kazety je jeden příběh, s člověkem, který má podíl na tom, že to udělala. Mladý Clay Jensen obdrží a kazety a nevěří vlastním uším. Proč se kazety dostaly k němu? Vždytˇ Hannah skoro neznal...!

Země, můj zadek a další velký kulatý věci
Příběh jedné holky s nízkým sebevědomím. Virginii je 15 a je na dně. Všichni z její rodiny jsou úspěšní a ona je černá ovce rodiny. Když kvůli faux pas vyhodí jejího bratra z prestižní university, začne si Virginia vážit sama sebe. Tenhle příběh je myslím příběhem spousty dospívajících holek :)

Teen Pop
Jana je zakomplexovaná intelektuálka, která by chtěla být spisovatelkou. Dominika je krásná dívka s pěknou postavou a rolí v televizním seriálu. Co se může stát, když se jedna připlete do cesty té druhé?

Holky jako nitky
Jess, Cyrille a Vania byly světoznámé modelky. Jenže je pohltila sláva a dvěma z nich zničila život. Je tomu již deset let co Vania zmizela beze stopy. Novinář Jon Boix cestuje po celém světě, aby zjistil co se stalo. Věří, že idol jeho mládí stále někde žije. Při tom odhaluje všechnu krásu i úskalí světa modelingu. Najde ji?

Až na dno
Monika je zpruzelá. Z Berlína se musela s rodiči přestěhovat do malého městečka, kde nic není. Seznámí se zde s Hankou a Katkou, které jí ukážou že s kapkou alkoholu je svět ihned lepší. Podaří se jí z toho v pořádku vybruslit a získat si srdce Felixe?


Léto²
Marie si plánovala super léto v Chorvatsku se svým klukem Oliverem a pak zbytek prázdin se svojí nejlepší kamarádkou. Jenže přišel zlom. Oliver jí s Isavbelou podvedl! Zdracená Marie odjíždí za tetou, aby jí pomohla se s tím nějak vyrovnat. Tam poznává Marka, sympatického kytaristu a jeho kamarády. Podaří se jí zapomenout a usmířit se s Isou?

Všechny knížky z nakladetelství CooBoo. Seženete za cca 150 - 200 Kč :)

Série pokračuje dál... :))Mizerná Karma

7. října 2011 v 16:30 | CarolineWright
Autor: David Safier
Nakladatelství: Plus
Cena: cca 290 Kč
Popis: Napínavá, zábavná

Možná sem si jí vybrala jen proto, že sem v tý době sledovala My name is Earl :)). Každopádně tohle je nejlepší knížka co sem kdy četla. Setkáváme se tu s příběhem mladé moderátorky Kim, která pro svoji kariéru zanedbává rodinu. Když se po udílení významných cen vyspí se svým sokem a vyjde na balkon, zabije ji umyvadlo z právě odstřelované ruské vesmírné stanice. Celý život ji proběhne před očima. Protože během svého života se nechovala nejlépe, je odsouzena k životu mravence a je jí vysvětlen buddhou způsob karmy. Později mezi mravenci poznává milovníka Giacommo Casanovu ze 17. století. Za jeho pomoci postupuje v karmickém žebříčku až do nirvány. Ona se ale nechce vzdát své dcery, ani manžela. Jak tohle dopadne? :) Vážně stojí za přečtění :))

TIP - někdy je lepší zajít do knihovny. Když se ti knížka nebude líbit, můžeš jí jednoduše vrátit :))
 
 

Reklama