Můj druhý blog (o Shinedown) → HERE
Můj třetí blog o (The Exies )→ HERE

Zajímavosti a ostatní

Hodina Země

31. března 2012 v 13:44 | CarolineWright
Každý z nás se může zapojit a mezi 20:30 - 21:30 vypnout na hodinu všechny elektrospotřebiče, nebo alespoň zhasnout :) Pomozme zemi, ona si to zaslouží :)

Zhasnout si můžete nejen Seznam ale i Youtube :) Zajímavé, že s ničím originálním nepřišel Google :)

Rozsvícení stromku Chomutov 2011

8. prosince 2011 v 17:01 | CarolineWright
Pěkná projekce :) A nahořemezi těma štosujícíma se lidičkama sem někde já :D

Petr Čech za bicíma :))

10. října 2011 v 15:20 | CarolineWright
Petr Čech usedl za bicí a zahrál ai a kapelou Eddie Stoilow. Sice je nemám moc ráda ale ani sem nevěděla, že Petr Čech hraje na bicí. Aspoň je za nima lepší než v bráně :) Odkaz :)

Trendy Boy :D

17. srpna 2011 v 11:15 | CarolineWright
Zalistovala sem asi 2 roky starou Šťastnou třináctkou. Našla sem článek Trendy Boys. Byly tam tři typy kluků, na který se dá v životě narazit. Jeden se jmenoval "Metalový fajnšmekr" a byl červeně zakroužkován - mnou :D Je to divný ale i po těch dvou letech vim, že na takovýho kluka už sem narazila a doufám že ještě narazim :D I přesto že je to dívčí magazín, co psli je pravda. Posuďte sami :D

" Každý rád poslouchá nejakou muziku a má seznam svých oblíbených písniček na počítači nebo mp3. S ním je to ale trochu jiné - je to skutečný fajnšmekr. Po zaznění prvního tonu dokáže rozpoznat skladbu svých milovaných kapel. Neposlouchá nic jiného. Nejčastěji nosí černá trička s barevnými obrázky a za každou cenu chce být podobný někomu z frontmanů. Málo mluví, hodně nadává. na školní diskotéce stojí u zdi, dokud se z reproduktorů neozve "jeho" muzika. Pak se o něm dá říct všechno možné, jen ne to, že tančí: pohupuje se, poskakuje, naráží do stěn, kleká si na podlahu.... Metalista nesnáší hip hop nebo dance, takže už z principu nezvládá žádné taneční kroky ani ty standartní. Když už není zbytí a on má zrovna dobrou náladu, přetrpí jeden ploužák. Žije ve vlastním světě. Raději sedá zamyšlený se sluchátky na uších, než aby bavil společnost.

Poznávací znamení:

○ Tričko s potiskem rockové kapely
○ Černé nebo alespoň hodně tmavé oblečení
○ Cvoky, přezky, nášivky přilepené všude možně
○ Sluchátka na uších
○ Dlouhé vlasy
○ Boty - martensky, steelsky nebo sešmajdané tenisky

Jaké to je bý jeho holkou?

Musíš se připravit na to, že pro něj nebude jednoduché, že máš raději Ewu farnou než Ac/Dc. Hmm, raději se k tomu ze začátku nepřiznávej.

Jaké to je být do něj zamilovaná?

Buď trpělivá. Tenhle kluk žije tak trochu ve vlastním světě, takže si hned nemusí všimnout, že k němu vzhlížíš."


Jak mu imponovat?

Sdílej s ním alespoň trochu nadšení pro jeho muziku. To by mělo stačit. Nebo ji alespoň nekritizuj. O tom, že tě nutzí poslouchat nějaké hrůzostrašné skřeky, se můžeš svěřit jen kamarádce."Nakonec skončil na 2. místě. A přesně takovej kluk mi zlomil srdce..:)


Velké Skittles dilema! :D

18. června 2011 v 13:45 | CarolineWright
Pomozte mi se zapojit do velké Skittles ankety. Tyhle bonbony už ovládly spoustu lidí, ale která příchuť je lepší? Já taky nevim :) Zapojte se, hlasujte v anketě a konečně vyřešíme spor o to, jestli červený, nebo zelený :DVS.
Svět skončí tuto sobotu, tvrdí americký kazatel

20. května 2011 v 15:48 | CarolineWright
"Americká sekta vedená jistým Haroldem Campingem (89) tvrdí, že tuto sobotu začne apokalyptická bouře, která zahubí všechny obyvatele Země kromě "pravých věřících". Camping prý datum vyčetl z Bible. Je přesvědčen, že 21. května přijde ohromné zemětřesení a 200 miliónů věřících bude vzato do nebe."

Zdroj: novinky.cz

Tyhle věci mě vždycky strašně přitahovaly, doufám že to neni pravda ale bojim se. Mám panickou hrůzu i z toho roku 2012...

Fce Down - The RJA nebo Avril?

25. dubna 2011 v 15:20 | CarolineWright
Mám strašně ráda tuhle písničku :) Moc se mi líbí vezde od The RJA :) Ted sem objevila tu od Avril. Co se vám líbí víc? Mě teda k Avril nesedí ten kousek screama, je to jako když bleje a zbytek je uječenej :D

The Red Jumpsuit Apparattus


Avril


Pomož Japonsku i ty!

22. dubna 2011 v 10:44 | CarolineWright
Ztratili střechu nad hlavou, trpí hladem a je jim zima. Měsí c po přírodní katastrofě na pobřeží Japonska je situace pro lidi žijící v krizové oblasti stále těžká. Chceš pomoci, ale nevíš jak? Tady máš pár tipů:

Věnuj peníze! tady máš pár nadací, kterým můžeš věřit:

• Charita ČR - číslo účtu - 55660022/0800, variabilní symbol - 135, www.charita.cz
• Nadace Adra - Konto pomoci - 40284028/0300, variabilní symbol - 394, DMS - DMS Adra na číslo 87777 (cena 30 kč na konto jde 27 Kč)
• Armáda spásy - www.darujspravne.cz, DMS - ARMADASPASY na číslo 87777 (cena 30 kč na konto jde 27 Kč)

Zorganizuj projekt!

Ve škole můžete zorganizoval školní projekt na téma Japonsko nebo uspořádat sbírku.

Kup si náramek!

Lady Gaga navrhla pro Japonsko speciální kolekci náramků. můžeš si je koupit na www.ladygaga.com a stojí 5 dolarů = 90 korun. Za minulý měsíc vybrala GaGa 4,5 milionu korun.


I hvězdy pomáhají:

Demi Lovato - 17,5 milionu korun
Paris Hilton - 17,5 milionu korun
Mike Shinoda (LP) - navrhl tričko - www.musicforrelief.com - 450 Kč
Tomáš Rosický - draží kopačky

Válka stylů

20. dubna 2011 v 16:18 | CarolineWright
Taky to máte ve třídě? Každej poslouchá něco jinýho a je sobeckej k ostatnim. U nás půlka třídy poslouchá hip-hop a rap. Jedna holka Justina Biebra apodob., asi tři holky dnb a různý remixy, 8 lidí rock/metal a zybtku je to jedno.Máme ve třídě něco kolem 24 lidí. Já vim ,že to, co poslouchám se většině lidí nelíbí a tak chodim po škole se sluchátkama. Kdybch si to náodou pustila nahlas, tak se na mě všichni sesypou, že koho to zajímá, ať si to dám do sluchátek a přitom on to pouštěj na celou třídu celej den a když jim něco řeknu, ještě na mě vylítnou. Ještě máme ve třídě jednoho dementa, kterj ještě nedávno poslouchal metal, najednou poslouchá hip-hop a hned sme všichni debilové. Mě nezajímá to jejich, je nezajímá to moje. Nejsem sobecká tak proč oni taky nejsou? Já jim na to seru, je to moje hudba a m ěse to líbí. Miluju to. Sou to debilové a neví co je dobrý. Máte s prosazenim svojeho stylu taky problém? :)

Václav Klaus krade pero v Chile :D

13. dubna 2011 v 18:47 | CarolineWright
Náš pan Prezident ví, jak nás proslavit :D

Pojeďtě na tábor :D

3. dubna 2011 v 16:44 | CarolineWright
Nemáte plány ny prázdniny? Koukněte na www.haul.cz! Tam si vyberte tábor Letohrad 1 a o prázkách se uvidíme :D

PS: Letos je téma Chuck Norris takže halda ;D

Člověk by ani nevěřil, co všechno ny něj na netu vypadne...:D

1. dubna 2011 v 14:10 | CarolineWright
Velice inteligentní...:D

Novinky.cz - Řidič si za jízdy natáčel svého papouška balancujícího na stěrači!

1. dubna 2011 v 10:52 | CarolineWright
Střílet takovýhle parchanty....

Zdroj: Novinky.cz

Zajímavost o bicích

31. března 2011 v 10:03 | CarolineWright
Za jeden 1,5 hodinový koncert ze sebe bubeník prý vydá tolik energie jako horník, který sfárá do dolů a je tam celou šichtu.

- Už vim co chci k vánocum :D

Reakce před nehodou

23. března 2011 v 15:45 | Caroline Wright
V automobilové příručce pro řidiče se píše, že průměrná reakční doba řidiče je prý 0,75 sekundy... Otestujte si přiloženým programem váš průměrný reakční čas. Čekejte až vyběhne ovce a klikněte na šipku. Když dosáhnete průměr nad 0,75 sek, měli byste raději jezdit taxikem. Ať si řidič nebo se jen tak nudíš, otejstuj svoje schopnosti TADY :)
 
 

Reklama